شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

روزنامه های استرالیا

دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

روزنامه های استرالیا

در کشور استرالیا از نوع سایز روزنامه می توان طبقه ی شخص روزنامه خوان را تشخیص داد. معمولا طبقات کارگری و کارمندی به دلیل استفاده از قطار شهری بعنوان وسیله ی ایاب و ذهاب، از سایز های کوچک روزنامه استفاده می کنند. ولی افرادی که بیزنس های شخصی دارند یا از ماشین های شخصی استفاده می کنند معمولا سایز بزرگ تری را مطالعه می کنند. این مسأله برای افرادی که می خواهند از روزنامه به عنوان مرجع تبلیغ برای محصولاتشان استفاده کنند به لحاظ شناسایی طبقه اجتماعی بازار هدف حائز اهمیت است.

 

 

اگر محصولات مورد تبلیغ ارزان قیمت و مربوط به قشر کم درآمد جامعه باشد نباید در روزنامه هایی که از لحاظ سایز بزرگ هستند مثل “سیدنی مرنینگ هرال”چاپ شوند.

هزینه ی خرید یک روزنامه در استرالیا مبلغِ ۱ دلار می باشد البته این مبلغ در روزهای شنبه و یکشنبه که روزهای تعطیل در استرالیا محسوب می شوند، به ۱.۵ تا ۲ دلار هم می رسد.

در استرالیا هر منطقه هفته نامه محلی خود را دارد که به صورت رایگان درب تمام منازل پخش می شود، این هفته نامه ها بهترین منبع اطلاعاتی برای بدست آوردن اطلاعات تجاری آن منطقه (برای مثال قیمت مسکن و … )می باشند.

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران