شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

روزنامه های استرالیا

دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱
نویسنده:

روزنامه های استرالیا

در کشور استرالیا از نوع سایز روزنامه می توان طبقه ی شخص روزنامه خوان را تشخیص داد. معمولا طبقات کارگری و کارمندی به دلیل استفاده از قطار شهری بعنوان وسیله ی ایاب و ذهاب، از سایز های کوچک روزنامه استفاده می کنند. ولی افرادی که بیزنس های شخصی دارند یا از ماشین های شخصی استفاده می کنند معمولا سایز بزرگ تری را مطالعه می کنند. این مسأله برای افرادی که می خواهند از روزنامه به عنوان مرجع تبلیغ برای محصولاتشان استفاده کنند به لحاظ شناسایی طبقه اجتماعی بازار هدف حائز اهمیت است.

 

 

اگر محصولات مورد تبلیغ ارزان قیمت و مربوط به قشر کم درآمد جامعه باشد نباید در روزنامه هایی که از لحاظ سایز بزرگ هستند مثل “سیدنی مرنینگ هرال”چاپ شوند.

هزینه ی خرید یک روزنامه در استرالیا مبلغِ ۱ دلار می باشد البته این مبلغ در روزهای شنبه و یکشنبه که روزهای تعطیل در استرالیا محسوب می شوند، به ۱.۵ تا ۲ دلار هم می رسد.

در استرالیا هر منطقه هفته نامه محلی خود را دارد که به صورت رایگان درب تمام منازل پخش می شود، این هفته نامه ها بهترین منبع اطلاعاتی برای بدست آوردن اطلاعات تجاری آن منطقه (برای مثال قیمت مسکن و … )می باشند.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات