شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

آنچه پیش از مهاجرت به استرالیا لازم است بدانید.

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱

آب و هوای استرالیا به دلیل وسعت آن، بسیار متنوع است به طوری که در مناطق ساحلی اغلب بارندگی زیاد است. میانگین دما به ندرت به صفر نزدیک می‌شود و تنوع دما به گونه ای است که حتی در فصل زمستان نیز شاهد شکفتن انواع گل ها خواهید بود.

منطقه ی استوایی شمال استرالیا دو فصل دارد:

*فصل بارانی (از نوامبر تا آپریل)

*فصل خشک و کم باران (از می تا اکتبر)

جنوب استرالیا چهار فصل دارد:

*بهار (سپتامبر تا نوامبر)

*تابستان (دسامبر تا فوریه)

*پاییز (مارس تا می)

*زمستان (ژوئن تا آگست)

تنوع و پاکیزگی آب و هوا در استرالیا هر انسانی را مجذوب خود می‌کند. سواحل زیبا، باران و محوطه های سرسبز و پوشیده از درختان در کنار آواز پرندگان مختلف فضایی رویایی و دل انگیز را برای هر انسانی به ارمغان می‌آورد. گروه مهاجرتی یونیک ویزا فرصت زندگی در چنین فضایی را برای شما فراهم میکند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات