شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

دیدنی های استرالیا

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱

جزیره فلیپ، در فاصله ۹۰ مایلی از شهر ملبورن قرار گرفته است. این جزیره نزدیک به یک قرن گردشگران بی‌شماری را به سمت خود جذب کرده است؛ آن هم به یک دلیل: هر روز در هنگام غروب خورشید، پنگوئن‌های کوچک آبی رنگ به ساحل برمی‌گردند تا خانه بسازند، قدم بزنند و به بچه‌های خود غذا بدهند. این گونه از پنگوئن‌ها که در اصطلاح به (Fairy Penguins) شهرت دارند، با قدی معادل یک فوت (۳۰ سانتی‌متر) و وزنی کمتر از سه پوند، کوچک‌ترین گونه پنگوئن‌ها هستند. اگر مشتاق دیدن این گونه از پنگوئن‌ها هستید، سفر به استرالیا و جزیره فلیپ را فراموش نکنید. جزایر فیلیپ، برای یک سفر یکروزه از ملبورن هم مناسب است .

صخره دریایی (Seal Rock) در فیلیپ آیلند در صد و چهل کیلومتری جنوب ملبورن در ویکتوریا، زیباترین چشم انداز این جزیره است که در فصول خاصی از سال میزبان دسته های بزرگ خوک های دریایی خز دار است. این چشم انداز زیبا در فاصله کمی از گذرگاه پنگوئن (Penguin Parade) واقع شده است و ساحل صخره ای آن توسط امواج خروشان دریای تنگه بس، شکل عجیبی به خود گرفته است

دوازده فرستاده یا دوازده حواری (Twelve Apostles) به مجموعه ای از ۸ صخره ی آهکی گفته می شود که مربوط به دوره ی سوم زمین شناسی (دوره ی ترشری) می باشند و در پارک ملی بندر کمپبل واقع در بین شهر پرینستون و پتربورگ و در مجاورت جاده ی Great Ocean در استرالیا سر از آب بیرون آورده اند. این صخره ها در طول بعالیت های فرسایشی به وجود آمده اند. آب های خروشان اقیانوس جنوبی به مرور زمان آهک های نرم پرتگاه ها را خوردند و غارهایی در درون آن بوجود آوردند. بعدها سقف این غارها که تنها به صورت گنبدهایی برجا مانده بودند، فرو ریختند و این تخته سنگ ها را با ارتفاع ۴۵ متر برجای گذاشتند. این مکان تا سال ۱۹۲۲ به نام Sow and Piglets (خوک جوان و بچه هایش) شناخته می شد (خوک جوان جزیره ی Muttonbird است و این صخره های عظیم بچه هایش). اما بعدها به دلایل توریستی نام آنرا به دوازده حواری تغییر دادند؛ هرچند که تنها هشت صخره در اینجا وجود دارد.

اگر قصد اخذ ویزای توریستی استرالیا را دارید با ما در تماس باشید: ۰۲۱۸۸۵۴۵۳۲۴ الی ۶

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات