شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

آشنایی با تاسمانیا

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱

جزیره تاسمانیا با مساحتی نزدیک به ۹۰.۷۸۵ کیلومتر مربع در ۲۴۰ کیلومتری از قاره استرالیا قرار گرفته است.از انجایی که این جزیره توسط اقیانوس منجمد جنوبی؛ دریای تاسمان و تنگه باس در بر گرفته شده است اهالی این جزیره از هوای پاک و آب بدون ناخالصی و خاک حاصل خیز بهره می برند. این جزیره ی طبیعی با سواحل زیبا ،کوه های بلند، جنگلهای انبوه و دریاچه های کوهستانی متعدد است. نزدیک به یک سوم از مساحت این جزیره را پارک ملی و بیابان تاسمانیا که جز مناطق میراث جهانی است تشکیل داده است. این منطقه بیابانی که پناهگاه گونه های کمیاب گیاهی و جانوری است ۱.۳۸ میلیون هکتار را در برمیگیرد. در این جزیره بیش از ۱۸پارک جنگلی و ۲۰۰۰کیلومتر مسیر های پیاده روی وجود دارد.

هوبارت پایتخت و پرجمعیت ترین شهر ایالت جزیره ای تاسمانیا است.هوبارت پس از سیدنی قدیمیترین شهر به عنوان پایتخت در استرالیاست که در سال ۱۸۰۴ تاسیس شده است.در سال ۲۰۰۹ حدود ۲۱۲۰۱۹ نفر جمعیت داشت.این شهر در جنوب شرقی این ایالت درحاشیه رودخانه Derwent واقع شده است.هوبارت قلب مالی و اداری تاسمانیا است، همچنین  بندر اصلی در استرالیا به شمار می رود.

هوبارت، مرکز تاسمانیا، کمترین میزان بارش را نسبت به سایر مراکز ایالتهای دیگر استرالیا دارد. میانگین دما در تابستان ۲۱ و در زمستان ۱۲ درجه سانتی گراد می باشد.

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات