شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

ماهیگیری در استرالیا

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱

ماهیگیری در استرالیابسیار طرفدار دارد.به خاطر آب و هوای خوب و مکانهای جالب و گونه های مختلفماهی که در استرالیا وجود دارد،تب و تاب ماهیگیری خیلی زیاد است.برایماهیگیری در همه ایالتها به جز کویزلند به مجوز نیاز است که گرفتن مجوزکار بسیار ساده ای است.به خاطر داشته باشید که ماهیگیری در استرالیا دارایمحدودیتهایی هم هست.در هر ایالتی محدودیتهایی از نظر طول و وزن ماهی هاوجود دارد.

اطلاعات بیشتر: ۰۲۱۸۸۵۴۵۳۲۴ الی ۶

About مهدی کیوانی

مهدی کیوانی هستم، وکیل سازمان مهاجرتی یونیک ویزا فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ویکتوریا و دارای مجوز فعالیت از سازمان مارا (Migration Agents Registration Authority )، با شماره ثبت MARN 2217813 میباشم. در طول سالهای متوالی فعالیت در حوزه اخذ ویزاهای استرالیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا بهترین خدمات را به کلاینت های گرامی ارائه دهم. تمامی پرونده‌های موکلین مستقیماً زیر نظر اینجانب بررسی میگردد تا درخواست ویزا مطابق به روز ترین قوانین و با کمترین میزان ریسک ثبت گردد.
در مقالاتی که منتشر میکنم سعی دارم تا اطلاعات مهم و اصلی که برای مهاجرت نیاز دارید را بصورت رایگان و موثق در اختیارتان قرار بدهم.

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات