شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

اطلاعاتی در خصوص جنگل های استرالیا

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱

جنگل‌های گرمسیری مرطوب کوئینزلند با مساحت ۸۹۴۰ کیلومتر مربع در شمال شرق بخش کوئینزلند استرالیا و در نزدیکی دیواره بزرگ مرجانی قرار دارد.ا ین مناطق در سال ۱۹۸۸در فهرست میراث جهانی یونسکوو در ماه مه سال ۲۰۰۷به فهرست میراث ملی استرالیااضافه شد. بلندترین آبشار استرالیا به نام آبشار والامن با ارتفاع۳۵۰ متردر این منطقه قرار دارد. این مکان دارای بسیاری از ویژگی‌های منحصر به فرداز جمله بیش از ۳۹۰ گونه ی گیاهی نادر است، که ۷۴ گونه آن در معرض خطر نابودی قرار دارند، همچنین ۳۷۰ گونه پرنده در این منطقه ثبت شده‌است و چندین گونه از پستانداران کمیاب استرالیا نیز در این جنگل‌ها وجود دارند.

جنگل داین تری خانه ی نود درصد از گونه های خفاش و پروانه در این قاره می باشد ، این جنگل بهشت طبیعت است. به عنوان بزرگترین جنگل انبوه در استرالیا و قدیمی ترین در جهان ، داین تری که در شمال کوئینزلند واقع شده دارای گونه های گیاهان فوق العاده ای مانند سرخس منگوله ای ، کازو واری  اژدهای جنگلی ، آبشارهای چشمگیر و مسیرهای پیاده روی زیادی می باشد. اگر می خواهید تعطیلات خود را در اینجا سپری کنید در کلبه های جنگلی آن اقامت کنید و از مسیرها و محوطه های جنگلی انبوه ، سرسبز ، گرمسیری و بکر آن بازدید نمایید

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات