شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

مهاجرت به استرالیا – همه چیز درباره وکیل مهاجرت به استرالیا

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: شنبه ۰۳ دی ۱۴۰۱

استرالیا کشوری مهاجر پذیر و دارای اقتصادی قوی است بنابرین تعداد متقاضیان مهاجرت به استرالیا از سراسر جهان رو به افزایش است و اداره مهاجرت این کشور هر ساله برنامه‌ی مهاجرتی  و قوانین صدور ویزاها را به‌دقت برنامه ریزی و  کنترل مینماید. همه‌ی افراد برای مهاجرت به استرالیا به ویزای مناسب نیاز دارند و اگر بدون ویزا در استرالیا باشند، درمعرض بازداشت و اخراج قرار دارند.

برای اخذ ویزای استرالیا نیاز است که وکیل مهاجرت به استرالیا داشته باشیم ؟

این سوال مشترک تمام متقاضیان مهاجرت به استرالیا است. برای مهاجرت به استرالیا داشتن وکیل اجباری نیست اما توصیه می‌شود افرادی که اطلاعات کاملی درباره‌ی  قوانین مهاجرت به استرالیا ندارند، حتما از یک وکیل مهاجرت به استرالیا کمک بگیرند.

برخی از متقاضیان به اشتباه تصور میکنند که پروسه مهاجرت به استرالیا صرفا شامل تکمیل چند فرم است که این دیدگاه کاملا اشتباه میباشد. حتی جهت آماده سازی مدارک مورد نیاز ، صرف جمع آوری مدارک ارائه شده در چک لیست اداره مهاجرت کافی نیست و در موارد بسیاری دیده شده است که متقاضی مهاجرت به استرالیا  علی رغم تلاش زیاد و صرف زمان و هزینه  به علت عدم اطلاع از استانداردهای لازم برای مدارک و … موفق به اخذ ویزا نشده است.  وکیل مهاجرت به استرالیا به متقاضی کمک میکند تا مدارک را مطابق استانداردهای مد نظر اداره مهاجرت آماده کند.

چگونه یک وکیل مهاجرت به استرالیا پیدا کنیم؟

اگر قصد همکاری با یک وکیل مهاجرت به استرالیا را دارید میتوانید به سایت مارا (MARA) مراجعه نمایید.  سازمان مارا یکی از ادارات زیر مجموعه وزارت مهاجرت و حفاظت مرزی استرالیا است و مرجعی جهت ثبت مشخصات وکلا/ مشاوران مهاجرت به استرالیا میباشد. هر فردی که قصد داشته باشد به عنوان وکیل مهاجرت به استرالیا مشغولبه کار شود باید در این سازمان ثبت و شماره MARA را دریافت کند.

وکلای ثبت شده ی مهاجرت به استرالیا می توانند به متقاضیانی که قصد مهاجرت به استرالیا دارند در تنظیم و مهیا نمودن مدارک و فرمهای مورد نیاز و نیز انتخاب بهترین گزینه برای مهاجرت  (بر اسا شرایط متقاضی) کمک شایان توجهی ارائه نمایند. به یاد داشته باشید  داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا تا حد زیادی از اتلاف وقت و هزینه متقاضی جلوگیری نموده و شانس موفقیت پرونده را افزایش میدهد.

همکاری با وکیل مهاجرت به استرالیا چه مزایای دارد؟

همکاری با  یک وکیل مهاجرت به استرالیا که عضو سازمان مارا باشد  امتیازات ذیل را در بر دارد:

– وکیل مهاجرت به استرالیا دارای اطلاعات کامل و به روز در خصوص  قوانین و روش های مهاجرت به استرالیا است و بر اساس این اطلاعات پرونده را پیش میبرد.

-وکیل مهاجرت به استرالیا وظف است که برای منافع قانونی متقاضی مهاجرت به استرالیا عملکند  و بر اساس ضوابط مشخص راهنمایی دقیق به وی ارائه دهد.

-پروانه وکیل مهاجرت به استرالیا از طریق این سازمان هر ۳ سال یک بار صادر شده و وکلا بر اساس تعداد نتایج مثبت در پروندها ارزیابی میگردند.

وکیل مهاجرت به استرالیا مبالغ پرداختی از سوی متقاضی را تا زمان ارائه خدمات در حساب مشخصی قرار میدهد و این حساب هر چند وقت یکبار مورد بررسی قرار میگیرد.

– وکیل مهاجرت به استرالیا سوابق متقاضیان را تا ۷ سال نگهداری میکند.

وکلای گروه مهاجرتی یونیک ویزا عضو سازمان MARA و مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا بوده و  آماده ی ارائه ی کلیه خدمات مشاوره در خصوص انواع  روشهای مهاجرت به استرالیا و … میباشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات