شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

مراحل انجام پروسه ی ویزای تخصص و مهارت استرالیا توسط وکیل مهاجرت به استرالیا

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱

مهاجرت یکی از حساس ترین تصمیماتیست که هر فرد میتواند در زندگی خود بگیرد و قطعا این تصمیم برای اکثر افراد راحت نخواهد بود. فردی که تصمیم به مهاجرت میگیرد قطعا دغدغه های بسیاری خواهد داشت که داشتن یک مشاور ماهر و خبره در این مسیر، کمک بسزایی به کم شدن دغدغه ها و مدیریت شرایط مختلفی که فرد باید مدتها با آنها دست و پنجه نرم کند، خواهد کرد که در اینجا این مشاور ماهر میتواند یک وکیل مهاجرت به استرالیا ی با تجربه باشد.

در این مقاله به توضیح مراحل انجام پروسه ی ویزای تخصص و مهارت استرالیا توسط وکیل مهاجرت به استرالیا و مزایای داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا میپردازیم.

جدیدترین قوانین مهاجرت به استرالیا را اینجا بخوانید:

شرایط مهاجرت به استرالیا در سال ۲۰۲۲-۲۰۲۱

لزوم مشاوره با وکیل مهاجرت به استرالیا

ویزای تخصص و مهارت از انواع ویزاهای دارای امتیازبندی و از پرطرفدارترین ویزا هاییست که متقاضیان مهاجرت به استرالیا از آن طریق اقدام میکنند و باید برای بدست آوردن دعوتنامه های ی منجر به اخذ ویزا ، با هم رقابت کنند. شاید روند این پروسه در ابتدا ساده و واضح بنظربرسد، اما در عمل و مرحله به مرحله متوجه خواهید شد که توجه به جزئیات و رعایت نکات کوچک و ضروری تا چه حد در امتیاز نهایی شما و بالا بردن شانس اخذ دعوتنامه مهم و حیاتیست. از این رو داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا میتواند گزینه ی کم ریسک تری به نسبت اقدام شخصی باشد.

 

مراحل انجام پروسه اخذ ویزای تخصص و مهارت توسط وکیل مهاجرت به استرالیا

مرحله ی اول : مشاوره با وکیل مهاجرت به استرالیا :

زمانی که متقاضی تصمیم به مهاجرت به استرالیا از طریق ویزاهای تخصص و مهارت را دارد، بهترین کار مشاوره با یک وکیل مهاجرت به استرالیا ی مجرب و ماهر است. برای این کار در ابتدا بهتر است از اصیل بودن وکیل مهاجرت به استرالیا و مورد تایید بودن او مطمئن شد. بهترین روش، رجوع به سایت وکلای رسمی مهاجرت استرالیا که در اختصار به آن MARAمیگوییم (Migration Agents Registration Authority  ) وپیدا کردن وکیل یا بررسی نام وکیل مورد نظر است

پس از اطمینان از پیدا کردن یک وکیل مهاجرت به استرالیا ی مطمئن و مورد تایید، بهتر است بصورت حضوری مشاوره ی کامل و جامعی را با ایشان انجام دهید. معمولا وکیل مهاجرت به استرالیا در ابتدای کار و پس از بررسی مدارک تحصیلی و کاری متقاضی، بهترین کد رشته ی ممکن را برای اقدام به او معرفی کرده و شانس متقاضی را برای اخذ دعوتنامه از این کد رشته به او اطلاع میدهد.

file

مرحله ی دوم : عقد قرارداد با وکیل مهاجرت به استرالیا و تکمیل مدارک جهت ارسال به اداره های ارزیابی پس از عقد قرارداد با یک وکیل مهاجرت به استرالیا، نوبت به تهیه و تکمیل مدارک و بررسی آنها توسط وکیل برای ارائه به سازمانهای ارزیابی مورد نظر می رسد. به یاد داشته باشید که مرحله ی ارزیابی مدارک اولین و شاید مهمترین قسمت از پروسه ی مهاجرت شماست. چرا که تخصص و تجربه ی کافی وکیل مهاجرت به استرالیا در توجه به نکات ظریف پرونده و تکمیل مدارکتان، منجر به هر چه بهتر ارزیابی شدن پرونده ی شما توسط ارزیاب مورد نظر میشود. بطور مثال یک وکیل مهاجرت به استرالیا با تجربه ی کافیِ خود میتواند تاثیر بسزایی روی اینکه سازمان ارزیاب مدارک تحصیلی و میزان سابقه کار شما را چطور و چقدر ارزیابی کند بگذارد.

مرحله ی سوم : اقدام برای اخذ دعوتنامه توسط وکیل مهاجرت به استرالیا

اگر مرحله ی ارزیابی مدارک در سازمانهای ارزیابی با موفقیت انجام شده و نهایتا نتیجه ی ارزیابی متقاضی مثبت شود، سپس او باید نمره زبان مد نظر مرحله ی رقابت در دعوتنامه ها را به وکیل مهاجرت به استرالیا تحویل دهد. همانطور که قبلا گفته شد سه نوع ویزای تخصص و مهارت وجود دارد که وکیل مهاجرت به استرالیا با توجه به شرایط و امتیازات متقاضی به او پیشنهاد می دهد. ممکن است کد رشته ی متقاضی شرایط اقدام برای یک، دو یا هر سه نوع ویزا را داشته باشد. در این زمان وکیل مهاجرت به استرالیا با بررسی ویزاهای مناسب و قابل اقدام برای متقاضی، فرم های مربوطه را به دقت پر کرده و برای وی درخواست دعوتنامه میدهد. در این مرحله نیزمهارت و تجربه ی وکیل شما در بررسی هر چه بهتر و دقیق تر سایت های مربوطه میتواند تاثیر مثبت یا منفی در نتیجه ی نهایی پرونده ی شما داشته باشد.

پس از این مرحله، بسته به هر نوع ویزا مدتی طول میکشد تا جواب نهایی دعوتنامه مشخص شود که مدت زمان مشخصی ندارد و قطعا وکیل مهاجرت به استرالیا در ابتدای کار در مورد این محدوده ی زمانی شما را آگاه کرده است. همینطور باید دقت داشت که در نهایت پروسه ی ویزاهای تخصص و مهارت، یک پروسه ی رقابتی برا اساس امتیازات نهایی شماست و هر ساله و در هر راند رقابتی افراد زیادی از سرتاسر جهان با امتیازات مختلف در این رقابت ها شرکت میکنند. بنابراین باید توجه کرد هر چند اقدام از طریق یک وکیل مهاجرت به استرالیا ی مجرب و ماهر میتواند در مراحل مختلف این پروسه تاثیر بسزایی داشته باشد اما در نهایت امتیاز شما، تعداد دعوتنامه های موجود برای هر کد رشته و تعداد افراد شرکت کننده در رقابت، تعیین کننده سرنوشت شما در این پروسه خواهد بود.

خوشبختانه سازمان مهاجرتی یونیک ویزا با داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا ی مورد تایید سازمان MARA در طول سالهای فعالیت خود قادر به اخذ دعوتنامه های مختلف برای موکلین خود شده است. لذا میتوانید با اطمینان خاطر پرونده ی خود به این سازمان مهاجرتی سپرده و از خدمات کامل وکیل مهاجرت به استرالیا در موسسه ما بهره مند شوید.

تعیین وقت مشاوره رایگان با وکیل مهاجرت به استرالیا:

۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴ الی ۶

 

مطالب مرتبط:

*شرایط اخذ ویزای تخصص و مهارت استرالیا در سال ۲۰۲۲-۲۰۲۱

*شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در استرالیا در سال ۲۰۲۲-۲۰۲۱

 

 

 

 

 

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات