شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

ساب کلاس ۱۸۶ ویزای کاری با دعوت نامه از کافرما

شنبه ۱۷ دی ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: شنبه ۱۷ دی ۱۴۰۱

این ویزا به سه دسته تقسیم می شود که شامل:

۱تغییر اقامت موقت

این تغییر اقامت برای افرادی است که ویزای ۴۵۷ استرالیا را داشته‌اند و کارفرمای آنها در همان شغلی که قبلا اسپانسر آنها شده است و آنها نیز به‌مدت دو سال کار کرده‌اند، مایل به اسپانسر کردن ایشان است.

 

۲ورود مستقیم

افرادی که برای اقدام از طریق تغییر اقامت موقت واجد شرایط نیستند (هرگز در استرالیا کار نکرده‌اند یا مدت کارشان کوتاه بوده است)، همچنین افرادی که دارای اقامت موقت استرالیا هستند و شرایط لازم برای اقدام از طریق تبدیل اقامت موقت را ندارند یا افرادی که درخواست خود را قبل از ۱ ژانویه ۲۰۱۲ ثبت کرده‌اند، می‌توانند از این طریق اقدام کنند. در این روش الزاما نیاز به ارزیابی مدرک یا داشتن ۳ سال سابقه کار مرتبط نیست.

 

۳توافق کاری مخصوص کارفرمایان خاص

این ویزا برای افرادی است که کارفرمای آنها تمایل دارد برای اقامت دائم اسپانسر ایشان شود و این کارفرما قردادهای خاصی با دولت استرالیا دارد.

مزایای این ویزا

با این ویزا شما می توانید علاوه بر کار و زندگی در استرالیا در صورت داشتن شرایط لازم شهروند استرالیا شوید و همچنین برای اقوامی که قصد سفر به استرالیا دارند اسپانسر شوید. حق رفت و آمد به مدت ۵ سال را دارید از مزایای بیمه ی Medicare برخوردار خواهید بود و همچنین می توانید در استرالیا تحصیل کنید. این ویزا برای همسر و فرزندان شما معتبر می باشد. به طور خلاصه مزایای این ویزا به شرح زیر است.

ویزای ۱۸۶ استرالیا به شما و هر عضوی از خانواده‌تان که این ویزا را بگیرد، اجازه می‌دهد تا:

  • به‌صورت دائمی در استرالیا اقامت کنید؛
  • در استرالیا کار کنید و درس بخوانید؛
  • از خدمات بهداشت و درمان رایگان بهره‌مند شوید؛
  • برای اخذ اقامت دائم استرالیا اسپانسر اقوام واجدالشرایط شوید؛
  • در صورتی که واجد شرایط باشید، برای شهروندی استرالیا درخواست بدهید؛
  • برای پنج سال به استرالیا رفت‌وآمد داشته باشید (بعد از این مدت نیاز به «ویزای بازگشت» یا ویزای دیگری برای برگشتن به استرالیا دارید).
لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات