شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

مسکن ارزان قیمت در استرالیا

دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: شنبه ۱۷ دی ۱۴۰۱

راه های تهیه مسکن پس از “مهاجرت به استرالیا

اگر به آینده ی بعد از مهاجرت به استرالیا می اندیشید و نگران تهیه مسکن در استرالیا هستید، بهتر است مطالب زیر را با دقت بخوانید:

یکی از مهمترین کارها پس از “مهاجرت به استرالیا” تهیه محل اقامت با هزینه مناسب می باشد. در زیر به تعدادی از راه های تهیه مسکن در استرالیا اشاره

نموده ایم:

۱- مراجعه به گزینه Real State در وب سایت www.Gumtree.com و جستجوی سوئیت ها و محل های اقامت با هزینه مناسب تر، می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. این گزینه این امکان را به شما می دهد که از پرداخت هزینه های گزاف اجاره در ابتدای ورودتان به استرالیا معاف شوید.

حسن دیگر انتخاب آنلاین در این است که می توانید قبل از  ورودتان محل اقامت را تعیین کرده و پس از ورود به فرودگاه آدرس محل مورد نظر را به تاکسی

داده و به راحتی به محل مورد نظرتان برسید.

۲- مراجعه به برند فرمول وان که در تمام شهرهای استرالیا قابل دسترسی است.

۳- مراجعه به طبقه فوقانی پاپ ها و استفاده از اطلاعات اجاره ای که در آنجا وجود دارد که می توانید برای هرشب بین ۲۰ تا ۶۰ دلار پرداخت نمایید.

۴- استفاده از مکان های ارزان قیمت که به محل اسکان بک پکرها معرف است. بدین منظور می توان به مکان های تجاری شهری که اصطلاحا” CBD” نامیده می شوند و مخصوص اسکان موقت بک پکرها هستند، مراجعه نمایید.

 

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات