شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

بررسی شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق ورزش

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱

مهاجرت از طریق ورزش اصطلاحی است که برای مهاجرت ورزشکاران و یا مربیان ورزشی و یا داوران مسابقات ورزشی به کار میرود. امروزه کشور استرالیا برای متقاضیانی که تمایل دارند از طریق ورزش حرفه ای و یا داوری مسابقات ورزشی مهاجرت کنند، به دلیل شرایط مناسب اقامتی آن با اقبال گسترده ای روبرو شده است. ورزش در استرالیا از جمله فعالیت هایی است که به طور جدی در سطح عمومی دنبال می گردد و استرالیا هر ساله شاهد برگزاری بسیاری ار رویدادهای ورزشی بین المللی می باشد. متقاضیان ورود به استرالیا از طریق ورزش، مربی گری و یا داوری مسابقات می توانند از طریق روش های زیر اقدام نمایند.

 Running-sur-piste- -630x405- -c-fotolia

مهاجرت به استرالیا از طریق خرید سهام را اینجا بخوانید

ویزای کوتاه مدت موقت ساب کلاس ۴۰۸

اگر شما به عنوان یک ورزشکار حرفه ای و یا آماتور برای یک باشگاه بازی می کنید ، ویزای موقت کوتاه مدت سابکلاس ۴۰۸استرالیا گزینه ای مناسب برای شما جهت ورود به این کشور می باشد. این ویزا برای افرادی که تمایل دارند از طریق داوری رویدادها و یا مسابقات ورزشی در این کشور حضور یابند نیز مناسب خواهد بود. این ویزا همچنین شامل حال افرادی که قصد دارند ظرف مدت ۳ ماه با دعوت از سازمان های ورزشی استرالیا به این کشور سفر کنند نیز خواهد شد. با استفاده از این نوع ویزا شما و خانواده تان می توانید تا حداکثر ۲ سال در استرالیا اقامت داشته باشید. علاوه بر این، شما قادر خواهید بود تا به دفعات تا زمانی که ویزای شما اعتبار دارد به این کشور مسافرت کنید و در رفت و آمد باشید. اما توجه داشته باشید، تنها در حوزه ی های مربوط به فعالیت های ورزشی می توانید مشغول به کار شوید و اجازه ی کار در سایر مشاغل در استرالیا را نخواهید داشت. مدت حضور شما در خاک استرالیا بستگی به ماهیت فعالیت ورزشی شما خواهد داشت به طور مثال اگر برای یک رقابت منطقه ای ورزشی شرکت دارید، به طور معمول تا پایان فصل ورزشی می توانید در استرالیا حضور داشته باشید. اما همانظور که گفته شد مدت اعتبار ویزای شما می تواند تا حداکثر ۲ سال ادامه یابد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در باره مهاجرت به استرالیا کلیک کنید

هزینه ی این سابکلاس برای درخواست دهنده ی اصلی آن ۲۸۵ دلار استرالیا خواهد بود که برای سایر اعضای خانواده می بایست هزینه جداگانه پرداخت گردد.

اگر به هر دلیلی اسپانسر و یا سازمان حمایت کننده ی شما همکاری با شما را قطع کند شما ۲ راه در پیش رو خواهید داشت:

  • اگر واجد شرایط هستید برای ویزای جدیدی درخواست دهید
  • پس از قطع همکاری با سازمان و یا حامی ورزشی، ظرف مدت ۲۸ روز خاک استرالیا را ترک نمایید.

sport

ساب کلاس ۱۲۴ برای استعداد های درخشان:

افرادی که در سطح بین المللی در حوزه ی های مختلف ورزشی ، علمی و یا هنری افتخار آفرین بوده اند وسرشناس هستند میتوانند از طریق ساب کلاس ۱۲۴ برای اقامت دائم استرالیا اقدام کنند. نکته مهم در خصوص این ویزا این است که فرد متقاضی، باید در زمان اقدام برای ویزا، حداقل در دو سال گذشته در درجات بالای فعالیت هنری و یا ورزشی خود قرار داشته باشد. علاوه بر این باید به اداره ی مهاجرت استرالیا اثبات گردد که حضور شما در استرالیا از این طریق می تواند سبب اعتلای فرهنگ، هنر و یا جامعه ی علمی این کشور شود و شما صرفا در رشته ی خودتان می توانید در استرالیا مشغول به کار شوید.

حداقل مدرک زبان مورد نیاز به این منظور، آیلتس ۴.۵ و یا معادل آن می باشد. هزینه ی صدور ویزا برای درخواست دهنده ی اصلی آن ۳۸۱۰ دلار استرالیا، برای همسر ۱۹۱۰ دلار و برای فرزند ۹۹۵ دلار استرالیا می باشد. این ویزا هیچ گونه محدودیت سنی برای شما نخواهد داشت. لازم به ذکر است که دریافت این ویزا نیاز به اسپانسر و یا سازمانی معتبر در استرالیا که شما را مورد حمایت قرار دهد دارد.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات