شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

آخرین اخبار از دعوتنامه های ویزای تخصص و مهارت ۲۰۱۹

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱

بنابر گزارش اداره ی مهاجرت استرالیا، صدور ویزای اسکیل ورکر(تخصص و مهارت) در راند ماه جون سال ۲۰۱۹ همچنان شامل ۱۰۰ دعوت نامه برای جریان ویزای مهارتی مستقل(ساب کلاس ۱۸۹) و ۱۰ دعوت نامه برای ویزای مهارتی با اسپانسرشیپ ایالتی و یا فامیلی (۴۸۹) خواهد بود. این اقدام به جهت مدیریت صف طولانی درخواست ها و همچنین جلوگیری از افزایش زمان بررسی مدارک برای افرادی که در حال حاضر دعوت شده اند و برای ویزا اپلای کرده اند، صورت گرفته است.

به گفته ی اداره ی مهاجرت، سقف برنامه مهاجرت ۲۰۱۹- ۲۰۲۰ برای ویزای مستقل مهارتی (از جمله ساب کلاس ۱۸۹) به ۱۸،۶۵۲ موقعیت کاهش یافته است (کاهش قابل توجهی نسبت به سال های گذشته) که به معنی نیاز به مدیریت بیشتر درخواست ها برای ادامه ارسال دعوت نامه ها برای هر ماه در برنامه سال ۲۰۱۹- ۲۰۲۰ خواهد بود

با توجه به ویزاهای منطقه ای جدید که در ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ اجرا می شوند، به نظر می رسد که اداره مهاجرت شروع به ایجاد تغییرات در فرآیندهای گردش کار خود به منظور مدیریت برنامه ها کرده است.

راند سوم ارسال دعوت نامه ها در ۱۱ ژوئن احتمالا برای بسیاری از افراد ناامید کننده است، اما با سال مالی جدید در تاریخ ۱ ژوئیه، این امید وجود دارد تا برخی تغییرات مثبت با سهمیه های جدید دعوت نامه های ماهیانه و فهرست های جدید ایالتی رخ دهند.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات