شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

مهاجرت به استرالیا – چرا استرالیا را انتخاب کنیم؟

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱

در این مطلب به بررسی اینکه چرا استرالیا را انتخاب کنیم؟ می پردازیم، مهاجرت به استرالیا سالهای اخیر روند رو به رشدی داشته است و بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت دارند این کشور را به عنوان اولین مقصد خود انتخاب میکنند

در این مطلب به بررسی مزایای انتخاب این کشور میپردازیم پس اگر شما هم قصد مهاجرت به استرالیا را دارید یا در انتخاب مقصد خود مردد هستید این مطلب را دنبال نمایید.

 

مهاجرت به استرالیا به دلیل مهاجر پذیر بودن این کشور

یکی از بهترین مزایای مهاجرت به استرالیا نسبت به سایر کشورها مهاجرپذیر بودن و جود تنوع فرهنگی در این کشور است. بیشتر ساکنین استرالیا در خارج از استرالیا متولد شده اند و یا دارای پیشینه ای در کشور دیگری هستند. وجود ساکنانی با فرهنگهای گوناگون ، باعث افزایش آمار مهاجرت به استرالیا توسط  افراد با آداب و رسوم مختلف از بسیاری از کشورها (به خصوص کشورهای آسیایی) شده است.

مهاجرت به استرالیا به دلیل داشتن استاندارد بالای زندگی

مهاجرت به استرالیا اگر سطح استاندارد زندگی فعلی شما را ارتقا ندهد امری بیهوده است! برای تعیین استاندارد زندگی در یک کشور مولفه هایی ماننددرآمد، استخدام، امنیت، اختلاف طبقاتی، تورم، امید به زندگی، سیستم بهداشت و درمان و … ملاک هستند. پیش از مهاجرت به استرالیا باید بدانید استانداردهای زندگی در این کشور بسیار بالا هستند و مردم استرالیا همواره در لیست شادترین افراد در بین کشورها هستند.این می تواند دلیلی بر این باشد که چرا استرالیا را انتخاب کنیم؟

مهاجرت به استرالیا به دلیل داشتن نظام آموزشی پیشرفته و کارامد

استرالیا از لحاظ اقتصادی کشور بسیار مرفهی به شمار میرود بنابرین سیستم آموزشی پیشرفته  ای در این کشوروجود دارد. مهاجرت به استرالیا می‌تواند فرصت‌های تحصیلی عالی در دانشگاه‌های تراز اول جهان را برای مهاجران فراهم کند.

مهاجرت به استرالیا به دلیل داشتن بازار کار پویا و امن

یکی از مهمترین دلایل افزایش آمار مهاجرت به استرالیا، اقتصاد قوی آن است که حتی در دوره رکود اقتصادی جهانی نیز آسیب چندانی ندید. ایالتهای استرالیا نرخ بیکاری پایینی دارند و  به دلیل دستیابی به هدف توسعه پایدار و رقابت اقتصادی با سایر کشورهای پیشرفته نیاز به نیروی کار متخصص و ماهر دارند که از طریق متقاضیان مهاجرت به استرالیا تامین میشود که می تواند پاسخ خوبی برای این سوال که چرا استرالیا را انتخاب کنیم؟ باشد

حداقل حقوق پرداختی برای کار تمام وقت در استرالیا، حدود ۳۵۰۰ دلار استرالیا ماه میباشد.

مهاجرت به استرالیا به دلیل داشتن نظام درمانی پیشرفته

اگر یکی از دغدغه هایتان این است که هزینه های درمان پس از مهاجرت به استرالیا را چگونه تامین کنید نگران نباشید. سیستم خدمات درمانی در استرالیا بسیار باکیفیت و دقیق بوده و خدمات زیادی از جمله کمک‌هزینه‌ی درمان و دارو به ساکنان واجد شرایط ارائه میکند. اگر با اقامت دائم وارد استرالیا شده اید یا پس از مهاجرت به استرالیا اقامت دائم استرالیا را دریافت کنید میتوانید تحت پوشش بیمه مدیکر قرار گرفته و از بسیاری خدمات سلامتی به رایگان استفاده کنید.

مهاجرت به استرالیا به دلیل آب و هوای عالی

استرالیا از کیفیت هوای بسیار بالایی برخوردار است.

دمای متوسط هوا در شهرهایی که بیشتر متقاضیان مهاجرت به استرالیا به آنها توجه دارند(سیدنی، کانبرا، ملبورن، هوبارت و آدلاید ) تابستانها بین ۱۶ تا ۲۶ درجه سانتیگراد و زمستانهابین ۶ تا ۱۴ درجه سانتیگراد است.

پیش از مهاجرت به استرالیا باید بدانید فصل ها در این کشور به شرح زیر است:

بهار: از مهر تا آذر

تابستان: از دی تا اسفند

پاییز: از فروردین تا خرداد

زمستان: تیر تا شهریور

مهاجرت به استرالیا به دلیل امکان اخذ پاسپورت معتبر

پاسپورت استرالیا در رده نهم قوی ترین پاسپورت های کشورهای جهان قراردارد و پس از مهاجرت به استرالیا و اخذ شهروندی و پاسپورت این کشور میتوانید به بسیاری از کشورها بدون نیاز به ویزا سفر کنید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به استرالیا با مشاوران یونیک ویزا در ارتباط باشید.

 

 

 

 

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات