شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

جدیدترین تغییرات ویزای دانشجویی استرالیا در سال ۲۰۲۰

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱

دولت استرالیا امروز دوشنبه مورخ ۲۰ جولای ۲۰۲۰ تغییراتی را در خصوص ویزاهای دانشجویی اعلام نموده است.

مهمترین تغییراتی که تاکنون مشخص شده اند، عبارتند از:

*برای دانشجویان بین المللی که در حال حاضر ویزای دانشجویی معتبری دارند و از خارج از استرالیا بصورت آنلاین مشغول به تحصیل هستند ، این دوره آنلاین نیز جزو سوابق تحصیلی مورد نیاز برای اخذ ویزای کار پس از فارغ التحصیلی ، در نظر گرفته خواهد شد.

*دانشجویان بین المللی که تحصیلات خود را به اتمام رسانده اند، در صورت عدم امکان حضور در استرالیا به دلیل محدودیت هایناشی از COVID-19می توانند از خارج از استرالیا برای Graduate visaدرخواست دهند.

*پروسه بررسی اپلیکیشن های ویزای دانشجویی قرار است مجددا شروع شود بنابرین دارندگان ویزای تحصیلی امادگی سفر پس از باز شدن مرزها را داشته باشند.

*برخی از دانشجویان بین المللی که در طول اعتبار ویزای دانشجویی به دلیلCOVID-19قادر به اتمام تحصیلات خود نشده اند میتوانند به صورت رایگان برای ویزای دانشجویی جدید درخواست دهند.

*در صورت بروز اختلال در برگزاری یا اعلام نتایج آزمون های زبان انگلیسی به دلیل COVID-19به متقاضیان ویزای دانشجویی وقت بیشتری داده می شود تا نتایج آزمون زبان انگلیسی را ارائه دهند.

14

لطفا توجه داشته باشید اعلام جزییات موارد فوق توسط اداره مهاجرت استرالیا در آینده اعلام میگردد و به محض انتشار از طریق وبسایت یونیک ویزا به اطلاع شما رسانده خواهد شد.

در صورت نیاز به دریافت مشاوره در زمینه اخذ انواع ویزای استرالیا با ما در ارتباط باشید:

۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴ الی ۶

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات