شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

سوالات متداول افراد پس از مهاجرت به استرالیا

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱

استرالیا مقصد جذاب مهاجران از سراسر دنیا به خصوص ایران است.در دهه اخیر هر سال به تعداد افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را داشته اند اضافه شده است و این روند همچنان ادامه دارد.

در این مطلب برخی از سوالات پر تکرار افرادی که به تازگی پروسه ی مهاجرت به استرالیا را شروع کرده اند  را بررسی مینماییم. چنانچه شما نیز قصد مهاجرت به استرالیا را دارید این مطلب را از دست ندهید.

سوال متقاضی مهاجرت به استرالیا: در صورت مهاجرت به استرالیا با ویزاهای موقت اگر صاحب فرزند شویم آیا او شهروند استرالیا خواهد بود؟

پاسخ مشاور: در صورت مهاجرت به استرالیا با ویزاهای موقت مانند ویزاهای تحصیلی، توریستی، برخی ویزاهای کاری و … اگر صاحب فرزند شوید او نیز مانند شما دارای اقامت موقت خواهد بود مگر آنکه آن فرزند ۱۰ سال در استرالیا بماند که در آن صورت شهروند خواهد شد.

* سوال متقاضی مهاجرت به استرالیا: در صورت مهاجرت به استرالیا با ویزاهای دائم، یا در صورت ازدواج با یک شهروند استرالیا اگر صاحب فرزند شویم آیا او شهروند استرالیا خواهد شد؟

پاسخ مشاور: بله

* سوال متقاضی مهاجرت به استرالیا: در صورتیکه در سال گذشته قصد ورود به استرالیا با ویزای توریستی را داشته ایم ولی درخواست ویزا ریجکت شده باشد آیا امکان اقدام مجدد وجود دارد؟

پاسخ مشاور: ابتدا باید علت ریجکت شدن ویزا را بررسی نمود چنانچه به دلایل عمومی باشد امکان اقدام مجدد وجود دارد و شخص محدودیتی برای اقدام جهت مهاجرت به استرالیا نخواهد داشت

* سوال متقاضی مهاجرت به استرالیا: برای مهاجرت به استرالیا با ویزای تخصص و مهارت ارائه نامه تمکن مالی از بانک الزامی است؟

پاسخ مشاور: برای اخذ ویزای تخصص و مهارت (ساب کلاسهای ۱۸۹-۱۹۰-۴۹۱) بابت حداقل مقداری که در حساب شما قابل ارائه باشد، محدودیتی وجود ندارد و تنها برای برخی موارد در زمان اخذ اسپانسری ایالت ازمتقاضی مهاجرت به استرالیا برای اثبات توانایی مالی، گزارش موجودی حساب یا همان نامه تمکن مالی درخواست میشود  و حداقل میزان موجودی توسط آن ایالت یا منطقه به ازای تعداد افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند مشخص میگردد.

* سوال متقاضی مهاجرت به استرالیا: آیا استفاده از وکیل برای انجام پروسه مهاجرت به استرالیا اجباری است؟

پاسخ مشاور: خیر داشتن وکیل الزامی نیست ولی داشتن وکیل به شما کمک میکند با اطلاع از به روز ترین قوانین پروسه خود را پیش ببرید و شانس موفقیت شما افزایش پیدا میکند.

جهت مطالعه مزایای استفاده از وکیل مهاجرت استرالیا به سایت ما مراجعه کنید :

 

* سوال متقاضی مهاجرت به استرالیا: اعتبار مدرک زبان با نمره ۷ برای مهاجرت به استرالیا چند سال است؟

پاسخ مشاور: هر چند که تاریخ مدرک آیلتس دو ساله است ولی از نظر اداره مهاجرت استرالیا اعتبار مدرک شما ۳ سال میباشد.

 

* سوال متقاضی مهاجرت به استرالیا: در صورت مهاجرت به استرالیا با ویزای دانشجویی آیا اجازه کار خواهم داشت و این کار  جزو سابقه کاری امتیاز آور محسوب خواهد شد؟

پاسخ مشاور: بله افرادی که با ویزای دانشجویی در استرالیا حضور دارند میتوانند در طول ترم تحصیلی به مدت ۲۰ ساعت و در خارج از ترم تحصیلی به طور نامحدود کار کنند.

چنانچه  شغل فرد با رشته تحصیلی او مرتبط باشد، میتوانند برای گرفتن امتیاز از آن استفاده نماید.

در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص اخذ ویزاهای استرالیا با ما در ارتباط باشید:

۰۲۱۸۸۵۴۵۳۲۴ الی ۶

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات