شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

بررسی حقوق مشاغل مختلف پس از مهاجرت به استرالیا

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱

مهمترین دغدغه ی افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند معمولا میزان درآمدشان در این کشور است. کشور استرالیا دارای بازار کار پویا است ، نرخ بیکاری پایینی دارد و همواره در صدد جذب افراد متخصص است.   برای بالا بردن شانس خود در پیدا کردن شغل با درامد مناسب پیش از مهاجرت به استرالیا سعی کنید سطح زبان انگلیسی خود را تقویت نمایید.

اگر قصد مهاجرت به استرالیا و کار در این کشور را دارید در این پست میتوانید حداقل حقوق برخی مشاغل را مشاهده نمایید. اطلاعات زیر بر اساس آمار ماه اکتبر سال ۲۰۲۰ جمع آوری گردیده است و به روز میباشد.

 

۱.حقوق مهندس عمران پس از مهاجرت به استرالیا:

این شغل جزو مشاغل پر طرفدار در استرالیا میباشد.اگر پس از مهاجرت به استرالیا قصد دارید به عنوان مهندس عمران در شرکتهای عمرانی و ساختمانی مشغول به فعالیت شوید ابتدا باید مدارک شما در سازمان مهندسان استرالیا(EA) ارزیابی و تایید شود. اطلاعات حداقل حقوق این شغل (تمام وقت و نیمه وقت)به شرح زیر است:

حداقل میزان پرداختی به ازای هر ساعت: ۲۹.۶۵ دلار استرالیا

 

۲.حقوق برنامه نویس کامپیوتر پس از مهاجرت به استرالیا:

اگر پس از مهاجرت به استرالیا قصد دارید به عنوان برنامه نویس کامپیوتر در شرکتهای مرتبط مشغول به فعالیت شوید، اطلاعات حداقل حقوق این شغل (تمام وقت و نیمه وقت)به شرح زیر است:

حداقل میزان پرداختی به ازای هر ساعت: ۲۸.۷۰ دلار استرالیا

حداقل میزان پرداخت هفتگی (کار تمام وقت): ۱,۰۹۰.۵۰دلار استرالیا

 

۳.حقوق برقکار پس از مهاجرت به استرالیا:

اگر پس از مهاجرت به استرالیا قصد دارید به عنوان برقکار در شرکتهای ساختمانی یا در بیزینس خودتان مشغول به فعالیت شوید، اطلاعات حداقل حقوق این شغل (تمام وقت و نیمه وقت)به شرح زیر است:

حداقل میزان پرداختی به ازای هر ساعت: ۲۴.۰۴ دلار استرالیا

حداقل میزان پرداخت هفتگی (کار تمام وقت): ۹۱۳.۴۷دلار استرالیا

 

 ۴.حقوق کارشناس بازاریابی پس از مهاجرت به استرالیا:

اگر پس از مهاجرت به استرالیا قصد دارید به عنوان کارشناس بازاریابی در شرکتهای مرتبط مشغول به فعالیت شوید، اطلاعات حداقل حقوق این شغل (تمام وقت و نیمه وقت)به شرح زیر است:

حداقل میزان پرداختی به ازای هر ساعت: ۲۴.۷۷ دلار استرالیا

حداقل میزان پرداخت هفتگی (کار تمام وقت): ۹۴۱.۱۰  دلار استرالیا

 

 ۵.حقوق مهندس مکانیک پس از مهاجرت به استرالیا:

اگر پس از مهاجرت به استرالیا قصد دارید به عنوان مهندس مکانیک در شرکتهای مرتبط با بهره برداری از معادن مشغول شوید ابتدا باید مدارک شما در سازمان مهندسان استرالیا(EA) ارزیابی و تایید شود. اطلاعات حداقل حقوق این شغل به شرح زیر است:

حداقل میزان پرداختی به ازای هر ساعت: ۳۲.۶۰ دلار استرالیا

حداقل میزان پرداخت هفتگی (کار تمام وقت): ۱,۱۴۰.۹۰دلار استرالیا

 

۶.حقوق دستیار حسابدار پس از مهاجرت به استرالیا:

اگر پس از مهاجرت به استرالیا قصد دارید به عنوان دستیار حسابدار  مشغول به فعالیت با فرض داشتن مدرک Banking, Finance and Insurance Awardاطلاعات حداقل حقوق این شغل (تمام وقت و نیمه وقت)به شرح زیر است:

حداقل میزان پرداختی به ازای هر ساعت: ۲۵.۶۲ دلار استرالیا

حداقل میزان پرداخت هفتگی (کار تمام وقت): ۹۷۳.۴۰دلار استرالیا

 

۷.حقوق مهندس برق پس از مهاجرت به استرالیا:

اگر پس از مهاجرت به استرالیا قصد دارید به عنوان مهندس برق مشغول به فعالیت شوید ابتدا باید مدارک شما در سازمان مهندسان استرالیا(EA) ارزیابی و تایید شود. با فرض داشتن مدرک Dredging Industry Awardاطلاعات حداقل حقوق این شغل (تمام وقت و نیمه وقت)به شرح زیر است:

حداقل میزان پرداختی به ازای هر ساعت: ۲۴.۵۶دلار استرالیا

حداقل میزان پرداخت هفتگی (کار تمام وقت): ۹۳۳.۴۰استرالیا

 

قوانین مهاجرت به استرالیا مانند سایر کشورهای پیشرفته همواره در حال سخت تر شدن است لذا چنانچه قصد مهاجرت به این کشور را دارید هرچه سریعتر اقدام نمایید به نفعتان خواهد بود.در صورت نیاز به دریافت مشاوره رایگان در خصوص اخذ ویزاهای مختلف جهت مهاجرت به استرالیا و اطلاع از به روز ترین قوانین مهاجرتی و سرمایه گذاری در استرالیا، با مشاوران یونیک ویزا در ارتباط باشید.

شماره های تماس: ۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴ الی ۶

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات