شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

تاثیر وکیل مهاجرت استرالیا بر موفقیت پرونده

سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱

آیا برای اخذ ویزاهای استرالیا داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا  اجباری است؟

معمولا اولین سوالی که به ذهن هر متقاضی مهاجرت به استرالیا خطور میکند در خصوص لزوم همکاری با وکیل مهاجرت به استرالیا  یا عدم همکاری است. از لحاظ قانونی متقاضی الزامی به داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا ندارد و میتواند شخصا اقدام به اخذ ویزا نماید ولی ذکر این نکته ضروری است که داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا میتواند شانس موفقیت پرونده را به خصوص در مورد ویزاهای کارآفرینی، تخصص و مهارت و ازدواج افزایش دهد .

چگونه با یک وکیل مهاجرت به استرالیا همکاری نماییم؟

داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا شانس افراد را برای مهاجرت به استرالیا افزایش میدهد ولی باید توجه داشت که حتما از یک وکیل مهاجرت به استرالیا که در سازمان مارا (MARA) ثبت شده باشد کمک گرفت. وکیل مهاجرت به استرالیا پس از آنکه در سازمان مارا عضو شود یک شماره دریافت نموده و از طریق سایت mara.gov.au میتوان  به مشخصات وکیل مهاجرت به استرالیا و دفاتری که با ایشان همکاری میکنند دسترسی داشت.

تفاوت وکیل مهاجرت به استرالیا ( عضو سازمان MARA ) با مشاوران غیر رسمی چیست؟

وکیل مهاجرت به استرالیا به روز ترین اطلاعات را در خصوص انواع ویزاهای استرالیا در دست دارد و از دانش بالایی در خصوص امور مهاجرت به استرالیا بهره مند است.

وکیل مهاجرت به استرالیا موظف است کلیه وظایف خود و حقوق متقاضیان را مطابق قانون به آنها توضیح دهد و در طول پروسه اخذ ویزای استرالیا آن را رعایت نماید.

وکیل مهاجرت به استرالیا میبایست تمام مبلغی که متقاضی بابت اخذ ویزا پرداخت میکند را در حساب مشخصی قرار دهد که این حساب زیر نظر سازمان مارا میباشد.

وکیل مهاجرت به استرالیا میبایت سوابق و اطلاعات متقاضیان را تا ۷ سال حفظ نماید.

چنانچه تعداد ویزاهای رد شده یک وکیل مهاجرت به استرالیا از تعدادی که سازمان مارا مشخص میکند بیشتر شود عضویت آن وکیل مهاجرت به استرالیا در سازمان مارا لغو میشود

طبق قوانین استرالیا اگر شخصی وکیل مهاجرت به استرالیا نباشد و در این کشور اقدام به انجام امور مهاجرتی یا مشاوره (با دریافت هزینه) نماید امری غیر قانونی انجام داده و متخلف شناخته میشود.

وکیل مهاجرت به استرالیا میتواند در صورت رد شدن درخواست برخی ویزاها، در دادگاه های مربوطه درخواست بررسی مجدد نماید.

وکیل مهاجرت به استرالیا چه خدماتی انجام میدهد؟

وکیل مهاجرت به استرالیا در وهله اول شرایط متقاضی را به صورت دقیق بررسی کرده و به وی بهترین روش مهاجرت به استرالیا را پیشنهاد میدهد. پس از آن وکیل مهاجرت به استرالیا با متقاضی قرارداد عقد نموده و لیست مدارک مورد نیاز را مطابق درخواست اداره مهاجرت و تجربه خود به متقاضی ارائه میدهد. وکیل مهاجرت به استرالیا کلیه مدارکی که متقاضی ارائه نموده است را بررسی کرده و سپس پروسه را شروع مینماید.

وکیل مهاجرت به استرالیا از ابتدا تا انتهای پروسه اخذ ویزا به عنوان نماینده متقاضی با اداره مهاجرت در ارتباط خواهد بود و راهنمایی های لازم را به متقاضی ارائه میدهد.

فرآیند اخذ ویزاهای استرالیا به خصوص ویزاهای کارآفرینی، تخصص و مهارت برای افراد بی تجربه  پیچیده است و ممکن است اشتباهات متعددی انجام دهند که قابل جبران نباشد. . وکیل مهاجرت به استرالیا با تکیه بر دانش و تجربه خود به متقاضی کمک نموده و اخذ ویزا را برای وی تسهیل مینماید.

همچنین بخوانید:

سرمایه گذاری در استرالیا

مهاجرت به استرالیا

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات