شماره تماس 021-88545324
UniqueVisa Logo

فرم های مورد نیاز جهت اخذ ویزای استرالیا

دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱
آخرین ویرایش: پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید قبل از هرچیز میبایست با فرمت استاندارد مدارک مورد قبول ادارات ارزیابی کننده مدارک و اداره مهاجرت استرالیا اشنا شوید. همچین باید بدانید در هر مرحله به فرم هایی نیاز خواهید داشت که میبایست دقیق و مطابق دستورالعملی که داخل فرم ها آورده میشود عمل نمایید.  عدم  ارائه اطلاعات دقیق و درست در فرم ها میتواند مشکلات عمده ای را در پرونده شما ایجاد کند بنابرین حتما آنها را با دقت تکمیل کنید و یا با یک وکیل برای تکمیل آنها مشورت کنید.

فرم هایی که به اداره مهاجرت استرالیا و اکثر ادارت ارزیابی ارائه میشوند به صورت فایل های PDF قابل تایپ هستند پس نیازی به پرینت گرفتن و تکمیل با خودکار نخواهید داشت و به سادگی میتوانید اطلاعات را تایپ و ذخیره نمایید.

در این مطلب برخی از فرم هایی که معمولا در طول پروسه اخذ ویزاهای مختلف استرالیا ممکن است به آنها احتیاج پیدا نمایید را برایتان گرداوری نموده ایم و شما با کلیک روی هر فرم میتوانید آن را دانلود نمایید. (تمامی فرم های زیر به روز هستند و در سال ۲۰۲۳ بارگزاری گردیده اند) :

فرم های اداره مهاجرت استرالیا:

 

فرم انتخاب وکیل/ Agent در ادارات ارزیابی کننده مدارک:

فرم ایالت های استرالیا 

 

لطفا دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

یونیک ویزا همراه شما در مهاجرتشما را تا رسیدن به مقصد همراهی می کنیم!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی یونیک ویزا، از آخرین اخبار، جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرت و موقعیت های کاری و تحصیلی مهاجرت مطلع شوید!

آماده مهاجرت هستی؟! محاسبه گر آنلاین امتیازات